Lietuvos moterų rinktinė penktadienį Helsinkyje sužaidė pirmąsias rungtynes su Suomijos ekipa. Šį mačą rezultatu 85:65 (16:23, 30:13, 17:15, 22:14) laimėjo šeimininkės. Lietuvos nacionalinėje rinktinė rezultatyviausiai žaidė Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ aprangą praėjusiame sezone vilkėjusios krepšininkės.

Puolėja Kristina Vengrytė per 30 minučių pelnė 16 taškų, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Vidurio puolėja Gintarė Petronytė per 31 minutę surinko 14 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir blokavo vieną metimą. Šiek tiek prasčiau sekėsi Gretai Šniokaitei. Gynėja per 6 minutes pelnė 4 taškus ir prasižengė 5 kartus.

Suomijos rinktinėje išsiskyrė po 14 taškų surinkusios Taru Tuukkanen (9 atk. kam.), Heta Korpivaara ir Tiina Sten, Dionne Pounds įmetė 13.

Šeštadienį 18 val. komandos susitiks dar kartą.

Grįžusios iš Helsinkio krepšininkės birželio 5 dieną susirinks Kaune. Paskutiniuoju jėgų patikrinimu prieš 2013 metų Europos čempionato atrankos kovas taps tarptautinis turnyras Kauno sporto halėje „KG Group“ taurei laimėti (birželio 6-8 d.). Turnyre taip pat dalyvaus Ispanijos, Latvijos ir Švedijos rinktinės.

Pirmąsias 2013 metų Europos čempionato atrankos turnyro C grupės rungtynės Lietuvos rinktinė žais birželio 13 dieną su Olandijos ekipa.

Informacija: krepsinis.net
Nuotrauka: Musukrepsinis.lt