Lietuvos moterų rinktinė per antrąsias kontrolines rungtynes Helsinkyje revanšavosi Suomijos rinktinei už išvakarėse patirtą pralaimėjimą. Šį vakarą mūsų ekipa šventė pergalę rezultatu 86:73 (23:9, 19:26, 21:10, 23:28). Šeštadienį Lietuvos rinktinės pranašumas nekėlė abejonių, vienu metu mūsų ekipa pirmavo net 26 taškų skirtumu.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinės gretose žaidė Gintarė Petronytė. Praėjusiame sezone Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos aprangą vilkėjusi vidurio puolėja per 35 minutes pelnė 24 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 3 metimus.

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandoje žaidusi Kristina Vengrytė per 33 minutes surinko 9 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 2 blokus, o Greta Šniokaitė per 4 minutes taškų nepelnė ir kartą prasižengė.

Iš Helsinkio Lietuvos rinktinė sugrįš sekmadienį, o birželio 5 dieną susirinks Kaune. Paskutiniuoju jėgų patikrinimu prieš 2013 metų Europos čempionato atrankos kovas taps tarptautinis turnyras Kauno sporto halėje „KG Group“ taurei laimėti (birželio 6-8 d.). Turnyre taip pat dalyvaus Ispanijos, Latvijos ir Švedijos rinktinės.

Pirmąsias 2013 metų Europos čempionato atrankos turnyro C grupės rungtynės Lietuvos rinktinė žais birželio 13 dieną su Olandijos ekipa.