Vilniaus „Kibirkšties“ gretose – dar vienas sugrįžimas. Po metų pertraukos į Lietuvos čempionių ekipą grįžta ilgametė sostinės klubo įžaidėja Justina Kraujūnaitė.

J. Kraujūnaitė Vilniaus klube rungtyniavo 2014-2021 m. sezonuose.

2020-2021 m. sezone įžaidėja tapo Moterų lygos rezultatyvių perdavimų lyderė

Praėjusį sezoną įžaidėja išbandė save legionierės rolėje Italijoje, kur atstovavo Turino „Torino“ ekipai. Vilnietė vidutiniškai per 32 minutes pelnydavo 10 taškų, atkovodavo 4,3 kamuolio, atlikdavo 2,4 rez. perdavimo bei rinkdavo 9,2 naudingumo balo.

„Sezonas užsienyje atnešė tiek žaidimo, tiek gyvenimiškos patirties, kuri padėjo sustiprėti psichologiškai, – legionierės patirtimi dalinosi Justina. – Grįžtu į Vilnių, nes „Kibirkštis“ žengia į Europos taurės turnyrą, o tokiame lygyje atstovauti savo miesto komandai yra smagiausia“.

Tiesa, sausio mėnesį 27 metų 178 cm ūgio krepšininkė persikėlė į Ispaniją, kur vilkėjo „Gran Canaria“ klubo marškinėlius.

„Justiną puikiai pažįstame, kaip žaidėją ir asmenybę. Žinome, kaip ją išnaudoti. Bandysime su jos pagalba pridėti agresijos abiejose aikštelės pusėse, – sakė vyr. treneris Gitautas Kievinas. – Justina per tuos metus užsienyje pamatė aukštesnio lygio komandas ir žaidėjas, natūralu, kad paaugo visomis prasmėmis.“

Treniruočių procesą Vilniaus „Kibirkštis“ planuoja pradėti rugsėjo 5 d.

Kartu su J. Kraujūnaite sostinės klubo garbę gins Laura Juškaitė, Gintarė Petronytė, Gabrielė Šulskė, Gintarė Mažionytė, Gerda Raulušaitytė, Ugnė Sirtautaitė, Karolina Kazočiūnaitė, Livija Sakevičiūtė, Justina Miknaitė ir Eglė Zabotkaitė.