Stabiliai tobulėjančios Jurgitos Štreimikytes-Virbickienės ir Tomo Butkevičiaus auklėtinės namų arenoje 52:69 (13:17; 13:21; 12;21; 14:10) nusileido viešnioms iš Saulės miesto.

Pirmoji rungtynių pusė abiems komandoms klostėsi banguotai, komandos keitėsi tiek klaidomis, tiek rezultatyviomis atakomis. Pirmojo ketvirčio paskutinius kelis epizodus sėkmingiau sužaidusios Šiaulių krepšininkės įgijo trapų 4 taškų pranašumą (13:17). Antrame kėlinyje 5 minutes „Kibirkštis-VKM“ kvėpavo varžovėms į nugarą ir neleido atitrūkti, tačiau šeimininkėms praradus koncentraciją gynyboje, šiaulietės sugebėjo spurtuoti ir padidinti pranašumą iki 12 taškų (26:38).

Antroje rungtynių pusėje pradėjo ryškėti „Šiaulių“ komandos pranašumas. Vilnietėms nepavyko pagerinti gynybos, ko pasekoje trečiajame kėlinyje Romualdo Petronio auklėtinės pelnė 21 tašką ir tai leido oponentėms atitrūkti 38:59. Ketvirtame kėlinyje „Kibiršties-VKM“ komanda intrigos nebesukūrė, nors kėlinį laimėjo 14:10. Šeimininkės turėjo pripažinti Saulės miesto komandos pranašumą 17 taškų skirtumu.

Rezultatyviausiai vilniečių gretose rungtyniavo G. Raulušaitytė, kuri pelnė 17 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų. U. Sirtautaitė ir D. Gerkytė pridėjo po 11 taškų.

Šiaulių komandoje J. Benitez pelnė 16 taškų, S. Plentovich ir D. Dale pridėjo po 11.

Penktadienį 18 val vilnietės namų arenoje priims LCC ekipą. Tiesioginę rungtynių transliaciją stebėkite moterulyga.lt tinklalapyje arba Facebook paskyroje.