BIG-23287Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato antrojo etapo B grupėje antradienį Lietuvos čempionė Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda svečiuose 94:68 (32:21, 21:19, 21:10, 20:18) įveikė Umėjos „Udominate Basket“ (Švedija) krepšininkes ir antrus metus iš eilės užsitikrino kelialapį į finalo ketverto varžybas. Rungtynių pradžioje viešnios atsiliko 4:6, 10:12, bet pirmąjį kėlinį laimėjo 32:21. „Kibirkštis-Viči“ po dviejų kėlinių pirmavo 53:40, po trijų – 74:50, o 37-ąją min. įgijo 31 taško persvarą (90:59).

Vilnietės laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 39-22 ir iš 22 tritaškių pataikė 12 (54,5 proc.).

Nugalėtojų komandai po 16 taškų pelnė Mantė Kvederavičiūtė, Lina Pikčiutė (15 atk. kam.) ir Sofija Aleksandravičius (14 atk. kam., dvitaškiai – 8/10), 13 – Ieva Krastina, 12 – Greta Šniokaitė, 10 – Marina Solopova, 7- Hollie Mershon (7 rez. perd.), 4 – Ieva Šimkutė.

„Udominate Basket“ ekipai 25 taškus pelnė Pamela Blomberg, po 10 – Kadidja Andersson ir Chantelle Handy, 8 – Jeannie Saunders.

„Kibirkštis-VIČI“ vasario 9 dieną namuose Umėjos ekipą nugalėjo 72:62.

Vilniaus komanda turi keturias pergales iš tiek pat galimų, o Umėjos ekipa iš penkerių rungtynių laimėjo vienerias.

Kitas BWBL čempionato rungtynes vilnietės žais kovo 19 dieną namuose su Minsko „Horizont“ (Baltarusija) krepšininkėmis.

BWBL čempionato antrajame etape dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes.