BIG-24406Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda toliau tęsia pergalingų rungtynių seriją Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL). Lietuvos čempionės išvykoje 94:50 (21:11, 19:12, 26:11, 28:16)  sutriuškino Talino „Eclex/1182” klubą iš Estijos ir iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų. „Kibirkštis-VIČI“ pirmauja Elito lygos B grupėje. Estijos komandai tai buvo ketvirta nesėkmė per penkis mačus.

Lietuvos klubas nuo pat rungtynių pradžios diktavo sąlygas ir jau pirmame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą. Antrame mačo ketvirtyje „Kibirkštis-VIČI“ išlaikė savo pranašumą, o trečiame kėlinyje pradėjo Estijos klubo triuškinimą. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, o vilnietės pasiekė pergalę 44-ių taškų skirtumu.

„Kibirkštis-VIČI“ beveik dvigubai laimėjo kovą po krepšiais (48/26).

Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė Sofija Aleksandravicius, kuri surinko įspūdingą dvigubą dublį. Puolėja iš Jungtinių Amerikos valstijų per 28 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 17 ir perėmė 3 kamuolius bei blokavo metimą.

Greta Šniokaitė įmetė 15 taškų (3/4 tritaškiai), Marina Solopova ir Mantė Kvederavičiūtė (5 atk. kam.) po 14, Ieva Krastina – 13 (3/5 tritaškiai), Hollie Mershon – 9, Lina Pikčiutė (6 atk. kam.) ir Ieva Šimkutė (6 atk. kam., 4 blk.) po 7, o Rima Valentienė taškų nepelnė (4 rez. per.).

„Eclex/1182” komandoje Mailis Pokk pelnė 15 taškų, o Annika Koster surinko 11.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ komanda žais antradienį Švedijoje, kur susikaus su „Udominate Basket“ komanda.