Antrąjį žingsnį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) bronzos medalių link žengė Vilniaus „Kibirkšties“ klubas, kuris išvykoje 65:48 (16:4, 16:15, 19:15, 14:14) dar kartą nugalėjo Klaipėdos „Fortūną“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

Komandoms apsikeitus metimais pirmąją minutę buvo lygu (2:2), tačiau tada „Kibirkštis“ pelnė 12 taškų be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą – 14:2. Iki kėlinio pabaigos klaipėdietės sukrapštė tik dar vieną dvitaškį – 4:16. Antrajame ketvirtyje jėgos išsilygino ir viešnios nebetolo, bet savo persvarą vis tiek minimaliai padidino – 32:19.

Po didžiosios pertraukos „Fortūna“ buvo sumažinusi atsilikimą (26:36), tačiau sostinės ekipa pelnė 9 taškus be atsako ir vėl pabėgo – 45:26. Iki kėlinio pabaigos šeimininkės nežymiai priartėjo – 34:51. Per paskutines dešimt žaidimo niekas nepasikeitė – „Kibirkštis“ neleido varžovėms net pagalvoti apie galimybę atsitiesti ir pasiekė antrąją pergalę serijoje.

Trečioji ir galbūt lemiama akistata vyks balandžio 11 dieną Vilniuje.

„Fortūna“: Agnė Černeckytė (3/7 tritaškiai) ir Lina Mikelevičienė (8 atk. kam., 5 kld.) po 11, Andra Gabalytė 8 (5 atk. kam.).

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 13 (7 atk. kam.), Daugilė Šarauskaitė 11 (9 atk. kam.), Eglė Šniokaitė 10.