Pergale Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažojo finalo seriją pradėjo Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės, kurios namuose 75:56 (23:6, 15:20, 17:16, 20:14) įveikė Klaipėdos „Fortūną“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 1:0.

Geresnės mažojo finalo pradžios „Kibirkštis“ turbūt net nesapnavo – 10:0. Nors prabėgus 2,5 minutės Lina Mikelevičienė pagaliau atidarė „Fortūnos“ sąskaitą (2:10), vilnietės įmetė dar 8 taškus be atsako – 18:2. Iki kėlinio pabaigos skirtumas dar labiau išaugo – 23:6.

Antrajame ketvirtyje klaipėdietės atkuto puolime ir per 10 minučių įmetė 20 taškų, tačiau tai padėjo tik nežymiai priartėti prie šeimininkių – 26:38.

Po didžiosios pertraukos „Kibirkštis“ toliau kontroliavo situaciją. Nors „Fortūna“ sugebėjo po ilgos pertraukos sumažinti deficitą iki vienženklio skaičiaus (40:49), per likusias 3 minutes vilnietės buvo tikslesnės, todėl susigrąžino buvusį atotrūkį – 55:42. Per paskutines dešimt žaidimo minučių situacija nepasikeitė ir „Kibirkštis“ įsirašė pirmąją pergalę serijoje.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 20 (11 atk. kam., 5 rez. perd.) Daugilė Šarauskaitė 14 (8 atk. kam.) Gabija Meškonytė 13 (6 atk. kam.), Dalia Donskichytė 9.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 19 (2/8 tritaškiai), Andra Gabalytė ir Justina Matuzonytė po 11.