„Neodenta Karalienės taurės“ turnyro čempionų titulą apgynė Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ klubas. Didžiajame finale, kuris pareikalavo atkaklios ir intriguojančios kovos, sostinės ekipa įrodė savo pranašumą prieš Kauno „Aisčių-LSMU“ komandą.

Kovą dėl aukso „Kibirkštis-MRU“ laimėjo 66:47 (1o:13, 14:9, 23:17, 19:8). Tai Vilniaus klubui antrasis Karalienės taurės trofėjus paeiliui.

Karšta atmosfera Druskininkų arenoje ir didžiojo finalo intriga dėl titulo nugalėtojų buvo gyva ilgosios pertraukos. Pirmąją rungtynių dalį komandos kvėpavo viena kitai į nugaras, tačiau prasidėjus trečiajam kėliniui iniciatyvos ėmėsi Gabrielė Šulskė, Livija Sakevičiūtė, Justina Miknaitėir truktelėjo vilnietės trofėjaus link.

Ketvirtajame kėlinyje solidžią gynybą ir efektyvų puolimą demonstravusios sostinės klubas laikė rungtynių kontrolę savo rankose iki mačo pabaigos ir rezultatu 66:47 šventė pergalę didžiajame finale.

Finalo MVP tapo Livija Sakevičiūtė, kuri pelnė 17 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Kibirkštis-MRU“: L. Sakevičiūtė ir G. Šulskė po 17, J. Miknaitė 11, K. Kazočiūnaitė 7, E. Zabotkaitė ir C. Droguet po 6.

„Aistės-LSMU“: D. Žukaitė 10, K. Timofejeva 8, B. Sinickaitė ir G. Paulauskaitė po 7.