Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ klubas trečiadienį grįžo iš antrojo Europos moterų krepšinio lygos (EWBL) turo, kuriame patyre dvi nesėkmes. Nepaisant nesėkmingo turo – vilnietės su kelialapiu į atkrintamąsias.

Antradienį Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės auklėtinės 57:64 (15:22; 14:12; 9:19; 19:12)  nusileido Rusijos „Nika“ klubui.

Pirmąją rungtynių dalį žaidimas klostėsi apyligiai, tačiau vilnietėms persverti rezultato savo naudai nepavyko (29:34). Rungtynių lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje, kuomet vilnietės ketvirtį pralaimėjo 9:19 (38:53). Ketvirtajame kėlinyje „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės atkūrė intrigą ir likus žaisti pusantros minutės, po taiklaus J. Luna-Castro metimo, komandas skyrė vos 7 taškai (57:64). Tačiau daugiau rezultatyvių atakų suorganizuoti nepavyko. „Kibirkštis-MRU“ 57:64 patyrė antrąją nesėkmę EWBL turnyre.

„Kibirkštis-MRU“: J. Luna-Castro – 14 (6 atk. kam., 16 naud. bal.), I. Savickaitė – 11 (6 atk. kam., 14 naud. bal.).

„Nika“: M. Cherepanova – 14 (11 atk. kam., 22 naud. bal.), A. Matveeva – 10.

Sekančią dieną vilniečių laukė Rygos TTT iššūkis. Vis dėlto sostinės klubui pasipriešinti nepavyko ir rezultatu 62:81 (18:23; 8:18; 13:18; 23:22) teko pripažinti varžovių pranašumą.

Pirmajame ketvirtyje „Kibirkštis-MRU“ atlaikė varžovių šturmą ir laikėsi žaidime. Tačiau antrame kėlinyje vilnietės nesugebėjo rasti daugiau opcijų puolime, tad pelniusios vos 8 taškus per kėlinį padidino savo atsilikimą iki 15 taškų (26:41). Nors antroje rungtynių pusėje žaidimas Lietuvos klubui klostėsi sėkmnigiau – panaikinti deficito nepavyko.

„Kibirkštis-MRU“: L. Sakevičiūtė – 12, J. Kraujūnaitė – 10.

TTT: J. Thomas – 18 (5 atk. kam, 6 rez. perd., 18 naud. bal.), K. Laksa – 15, M. N. Huff – 14.

Vilniaus klubas grupėje užima 4 vietą su 2 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais. „Kibirkšties-MRU“ komandos vasario viduryje laukia atkrintamosios rungtynės.