Lietuvos pirmenybių nugalėtojoms išsiaiškinti užteko trijų rungtynių. G. Kievino ir S. Linkevičienės auklėtinės lemiamame etape neklydo ir seriją laimėjo 3-0. Šeštadienio vakarą vilnietės sužaidė paskutinį mačą, kuriame 75:58 (15:23, 24:14, 21:6, 15:15) triumfavo prieš Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkes „Jeep“ arenoje.

„Kibirkštis-MRU“ Lietuvos čempionių titulą kelia antrus metus paeiliui.

2021-2022 m. sezone sostinės klubo krepšininkės taip pat apgynė Karalienės taurę, iškovojo 3 vietą Europos moterų krepšinio lygoje (EWBL) ir buvo arti pergalės Baltijos lygos finale prieš Rygos TTT.

Rezultatyviausiai trečiose finalo serijos rungtynėse žaidė Livija Sakevičiūtė, kuri pelnė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

Nuo pat rungtynių pradžios „Neptūnas“ atakavo vilnietes baudos aikštelėje ir sėkmingai rinko taškus, kas leido jau pirmajame ketvirtyje susikurti 8 taškų pranašumą – 15:23.

Antrajame kėlinyje Vilniaus klubo krepšininkės kryptingu darbu tiek gynyboje, tiek puolime mažino atsilikimą ir likus 2 minutėms iki ilgosios pertraukos, sulig Gabrielės Šulskės metimu, išlygino rezultatą – 32:32. Kėlinio pabaigoje įsibėgėjusios vilnietės 2 taškais persvėrė svarstykles savo naudai (39:37).

Po ilgosios pertraukos „Kibirkštis-MRU“ įjungė aukštesnę pavarą ir atakavo varžoves baudos aikštelėje. „Neptūno“ ekipa trečiajame kėlinyje nerado priešnuodžių vilniečių puolimui (60:43).

Sėkmingos G. Kievino auklėtinių atkarpos leido kontroliuoti rungtynes iki finalinės sirenos. „Kibirkštis-MRU“ rezultatu 75:58 šventė pergalę apgynusios Lietuvos čempionių vardą.

„Kibirkštis-MRU“: Livija Sakevičiūtė 20 (7/7 dvit., 8 atk. kam., 30 naud.), Gabrielė Šulskė 12 (5/6 baud., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Camille Droguet 11 (2/8 dvit., 2/2 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Gerda Raulušaitytė 10 (4/6 dvit., 10 atk. kam.), Justina Miknaitė 9 (5 rez. perd.), Karolina Kazočiūnaitė 7 (1/5 trit.).

„Neptūnas“: Dalia Donskichytė 15 (3/6 trit., 6 rez. perd., 4 kld.), Maisa Pereira Dias 13 (5/10 dvit., 5 atk. kam.), Agnė Černeckytė 11 (1/5 trit., 6/8 baud.), Ligita Tamutytė 9 (3/8 dvit.).