Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komanda patyrė pirmą nesėkmę „Akvilės“ moterų krepšinio lygoje. „Kibirkšties“ komandos dublerės savo aikštėje, Vilniaus krepšinio mokyklos salėje, 52:57 nusileido Vilniaus „Tiketos“ klubui.

Diliaros Velišajevos treniruojamos jaunosios sostinės krepšininkės po dviejų kėlinių atsilikinėjo 15 taškų skirtumu, tačiau po didžiosios pertraukos pakeitė žaidybinį planą, trečią ketvirtį laimėjo 15:6 ir viskas sprendėsi per paskutines 10 minučių. Tiesa, ten labiau patyrusios „Tiketos“ krepšininkės savo pranašumą išlaikė.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-VKM“ komandoje žaidė Patricija Sribikytė, kuri per 19 minučių pelnė 17 taškų ir atkovojo 4 kamuolius.

Eglė Zabotkaitė pelnė 16 taškų (10 atk. kam., 7 kld.), Gitana Paulauskaitė – 5 (4 rez. per., 8 kld.), Miglė Purlytė (4 per.) ir Beatričė Kadžiūtė po 4, Gintarė Bulonaitė (6 atk. kam.), Justina Miknaitė ir Brigita Kleponytė po 2, o Emilija Grigaliūnaitė ir Aušrinė Šveikauskaitė taškų nepelnė.

„Tiketa“ ekipoje Evelina Bankauskienė pelnė 11 taškų, o Kristina Palaimaitė, Indrė Sventickienė ir Evelina Mauraitė surinko po 8.

„Kibirkšties-VKM“ komanda su 2 pergalėmis ir 1 nesėkme B grupėje užima 3 poziciją tarp 6 komandų.

Kitas rungtynes dublerės žais jau lapkričio 9 dieną, kai namuose priims Vilniaus „Svajos“ ekipą.