BHD-37262Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ moterų krepšinio klubas trečius metus iš eilės tęsia bendradarbiavimą su internetine sporto televizija „SportoTV.lt“. Sostinės klubas ir šį sezoną visiems komandos ir krepšinio mylėtojams parodys trejas ekipos rungtynes Europos taurės turnyre (EuroCup Women). Pirmoji transliacija laukia jau šį ketvirtadienį, kai 20 valandą, „Kibirkšties-VIČI“ komanda susigrums su Noginsko „Spartak“ klubu iš Rusijos.

„SportoTV.lt“ internetinė televizija parodys ir kitas „Kibirkšties-VIČI“ komandos rungtynes. Lapkričio 20 dieną, 20 valandą, su Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) klubu ir gruodžio 12 dieną, 20 valandą, su Minsko „Horizont“ (Baltarusija) ekipa.

Praėjusiame sezone „SportoTV.lt“ internetinė televizija rodė „Kibirkšties-VIČI“ komandos rungtynes Eurolygoje, o prieš dvejus metus Europos taurės turnyre.

Rungtynių transliaciją galite rasti čia…

Tiesa, „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės, treneriai ir komandos vadovai prašo vilniečių ir miesto svečių apsilankyti Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos salėje (Raitininkų g. 4a), kur galės „gyvai“ stebėti pirmąsias šio sezono Europos taurės rungtynes.

el kvietimas-kibirkstis