Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komanda metė rimtą iššūkį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vicečempionėms „Kibirkšties-VIČI-IKI krepšininkėms, tačiau nepavyko pergalingai atidaryti sezono namuose. Lino Šalkaus auklėtinės Garliavos sporto centre vykusiose rungtynėse 76:85 (22:17, 20:20, 15:13, 12:19, 7:16) po pratęsimo nusileido Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ krepšininkėms.

Hopstrans-Sirenos Kaunas region team gave a tough battle for the vicechampion of Lithuanian Women Basketball League (LMKL) Kibirkstis-VICI-IKI team. The teams had to play overtime in Garliava sports center on Saturday. After 45 minutes of the game Kibirkstis-VICI-IKI Vilnius won against the team of coach Linas Salkus with a score 76:85 (22:17, 20:20, 15:13, 12:19, 7:16).

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 3 sekundes Mantė Kvederavičiūtė tritaškiu išvedė viešnias į priekį 69:66, tačiau aidint sirenai Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė taip pat atsakė tolimu metimu ir išplėšė pratęsimą.

Papildomą rungtynių atkarpą galingiau pradėjo vilnietės, kurios prabėgus dviem minutėms pelnė aštuonis taškus be atsako (79:71), o šeimininkėms atsitiesti nebeužteko laiko.

Sostinės ekipos marškinėlius vilki praėjusį sezoną „Hoptrans-Sirenų“ garbę gynusi Kristina Alminaitė. Į buvusios komandos krepšį ji įmetė 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir blokavo 2 metimus.

„Kibirkštis-VIČI-IKI“: Lina Pikčiūtė 17 (8 atk. kam.), Sakellie Daniels 16, Vita Kuktienė 12 (9 atk. kam., 2/12 dvit.), Celeste Trahan Davis 11 (9 atk. kam.), Mantė Kvederavičiūtė 11 (2/8 dvit.).

Informacija: Delfi.ltKibirkstis-VICI-IKI: Lina Pikciute 17 (8 reb.), Sakellie Daniels 16, Vita Kuktiene 12 (9 reb., 2/12 2pt.), Celeste Trahan Davis 11 (9 reb.), Mante Kvederaviciute 11 (2/8 2pt.).