„Kibirkštis-MRU“ Baltijos čempionate iškovojo dešimtąją pergalę paeiliui. Sekmadienio popietę sostinės klubas namų arenoje 92:62 (24:19; 16:25; 27:11; 25:7) įveikė Latvijos Daugpilio universiteto (2-8) komandą.

Ant parketo po ilgos pertraukos žengė Audronė Zdanevičiūtė, kuri savo energija prisidėjo prie sėkmingo rungtynių starto. Sužaidus pirmąsias šešias žaidimo minutes, G. Kievino auklėtinės susikūrė 7 taškų pranašumą (17:10), tačiau tokio indėlio perlaužti rungtynėms nepakako.

Įpusėjus antrajam kėliniui Latvijos ekipa ne tik išlygino rezultatą, bet jį ir persvėrė (29:31). Vilnietės iki antrojo ketvirčio pabaigos nesugebėjo perimti rungtynių kontrolės ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdamos 4 taškų deficitą (40:44).

Po didžiosios pertraukos „Kibirkšties-MRU“ ekipa ant parketo žengė su visai kita energija ir pagerinus žaidimą gynyboje trečią ketvirtį laimėjo 27:11, kas aikštelės šeimininkėms leido susikrauti 12 taškų pranašumą (67:55).

Ketvirtajame kėlinyje varžovės intrigos nebesukūrė, o G. Kievino auklėtinės tik didino atotrūkį. Nuaidėjus finalinei sirenai komandas skyrė 00 taškai (.

„Kibirkštis-MRU“: U. Sirtautaitė ir J. Miknaitė po 15, C. Droguet ir E. Zabotkaitė po 14, G. Raulušaitytė 11.

Daugpilio universitetas: V. Baranovska 22, K. Jefimenko 18, I. Lane 6.

Artimiausios „Kibirkšties-MRU“ rungtynės vyks gruodžio 22 dieną Šiauliuose. Tiesioginė transliacija nuo 18 val. moterulyga.lt arba Facebook paskyroje.