Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda „Huawei Moterų lygos“ čempionate iškovojo 4 pergalę ir šalies pirmenybėse žygiuoja be pralaimėjimų. Penktadienio vakarą Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės auklėtinės Mykolo Romerio universiteto (MRU) salėje, 79:50 (19:17, 24:13, 25:8,11:12) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ komandą.

Su energija startavusi Eglė Zabotkaitė pelnė 8 taškus per pirmąsias tris kėlinio minutes, tačiau tokio indėlio neužteko didesniam pranašumui sukurti. Kėlinio viduryje atsipalaidavusios aikštės šeimininkės leido šiaulietėms išlyginti rezultatą (12:12), o po kelių minučių jį persverti. Nors po pirmojo kėlinio „Kibirkštis-MRU“ pirmavo 2 taškais (19:17), sostinės ekipos strategas G. Kievinas nebuvo patenkintas savo komandos žaidimu. Antrame kėlinyje abiejų komandų žaidimas bangavo, tačiau sėkmingesnę kėlinio pabaigą sužaidusios vilnietės prieš ilgąją pertrauką įgijo 13 taškų skirtumą (43:30).

Trečiąjį kėlinį žymiai sėkmingiau pradėjo vilnietės. Po penkių minučių Romualdui Petroniui paprašius minutės pertraukėlės „Kibirkštis-MRU“ jau turėjo 19 taškų pranašumą. Aktyvi sostinės krepšininkių rotacija ir gynyba leido ir toliau didinti pranašumą, kuris po 30 minučių išaugo iki 30 taškų (68:38). Ketvirtajame kėlinyje šiaulietėms nepavyko sugrįžti į rungtynes ir atkurti intrigos. „Kibirkšties-MRU“ komanda šventė pergalę rezultatu 79:50.

Po 13 taškų nugalėtojų gretose pelnė beveik be priekaištų atakavusi E. Zabotkaitė (3/3 trit., 4/6 dvit.) ir Audronė Zdanevičiūtė. Ieva Savickaitė pridėjo 11 taškų, Justina Kraujūnaitė 9 (22 naud. bal., 8 rez. perd. ir 6 atk. kam.).

Šiaulių „Šiauliai“: Davida Dale 17, Savannah Plentovich 15.