Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės atrado savyje jėgų po dviejų sunkių rungtynių savaitgalį ir šventė jau 7 pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės vadovaujamos sostinės krepšininkės savo aikštėje 66:62 įveikė Kauno rajono „Sirenų“ komandą ir turnyro lentelėje paliko į 2 poziciją.

Po dviejų kėlinių viešnios iš Kauno buvo priekyje 5 taškais, tačiau antroje dalyje gynybą pagerinusios „Kibirkšties“ merginos trečiame ketvirtyje rezultatą išlygino, o ketvirtame kėlinyje buvo perėmusios iniciatyvą, tačiau likus 3 minutėms rezultatas vėl tapo lygus ir viskas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis.

Likus minutei vilnietes į priekį išvedė ukrainietė Vita Gorobets, „Sirenos“ du sykius nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos, o Laura Juškaitė baudų metimais įtvirtino pergalę.

Vilniaus klubo sėkmę apkartino puolėjos Shenitos Landry trauma. Amerikietė patyrė kojos traumą ir jau rungtynių metu buvo išvežta į ligoninę. Tačiau po pirminių tyrimų lūžių buvo išvengta.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Eglė Šniokaitė. Komandos kapitonė per 26 minutes pelnė 19 taškų (5/13 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Laura Juškaitė įmetė 14 taškų (4 per.), Austėja Širšinaitytė – 11 (3/3 tritaškiai), Gabija Meškonytė – 8 (4 kld.), Vita Gorobets – 6 (6 atk. kam.), Justina Kraujūnaitė (5 kld.), Shenita Landry, Daugilė Šarauskaitė (6 atk. kam., 2 blk.) ir Vitalija Kaminskytė (8 atk. kam.) po 2, o Laurita Jurčiūtė, Ieva Savickaitė ir Dalia Donskichytė taškų nepelnė.

„Sirenų“ ekipoje Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė įmetė 21 tašką, Rasa Knyzaitė – 10, o Kornelija Balčiūnaitė per 35 minutes taškų nepelnė, tačiau atkovojo 16 ir perėmė 5 kamuolius.

Pirmame kėlinyje buvo nutikęs kuriozinis epizodas, kai „Kibirkšties“ puolėja Gabija Meškonytė į savo krepšį pataikė iš apačios, tačiau teisėjai tokio metimo neįskaitė.

Epizodo video:

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais penktadienį, kai išvykoje susikaus su „Šiaulių-Universiteto“ komanda.