Aštuntąją pergalę paeiliui Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė titulą ginančios „Utenos“ (19/2) krepšininkės, išvykoje 65:52 (17:17, 22:22, 13:8, 13:5) pranokusios Vilniaus „Kibirkšties“ (16/6) ekipą.

Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką. Nors prabėgus 5 minutėms „Utena“ kiek atitrūko (10:5), bet čia pat šeimininkės pasivijo varžoves ir jau pačios buvo priekyje – 15:12. Per likusį laiką kiek sėkmingiau sužaidė viešnios, tad po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo lygu – 17:17.

Antrajame ketvirtyje toliau abi komandos žengė koja kojon. Didžiausias skirtumas, skyręs ekipas – 3 taškai, kurį turėjo tiek „Kibirkštis“, tiek „Utena“. Vis dėlto kaip ir pirmasis, taip ir antrasis kėlinys baigėsi esant lygiam rezultatui – 39:39.

Po didžiosios pertraukos vilnietės 4 minutes į savąjį krepšį nepraleido taškų ir tai leido joms kiek pabėgti į priekį – 43:39. Po Alfredo Vainausko paprašytos minutės pertraukėlės LMKL čempionės atsitiesė ir atsakė savo spurtu 7:0, po kurio pirmavo 46:43. Po trijų kėlinių „Utenos“ pranašumas siekė 5 taškus – 52:47.

Lemiamą atkarpą šeimininkės pradėjo pataikydamos dvitaškį (49:52), bet „Utena“ atsakė 5 taškais – 57:49. Netrukus viešnios surengė kelias sėkmingas atakas ir 34-ąją minutę pirmą kartą turėjo dviženklę persvarą – 63:51. Toliau net 4 minutes abi komandos nesugebėjo pasižymėti, o tai buvo labai palanku uteniškėms, kurios ir šventė pergalę.

„Kibirkštis“: Sh.Landry 13, L.Juškaitė 12 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), G.Meškonytė 7.

„Utena“: M.Kvederavičiūtė 14, K.Alminaitė 12 (6 atk. kam.), I.Šimkutė 11 (7 atk. kam.), G.Mažionytė 9 (6 atk. kam.).