Vilniaus „Kibirkšties“ komandai nepavyko dar kartą šį sezoną įveikti Marijampolės „Sūduvos“. Tarptautinę moterų dieną vykusiose Lietuvos čempionato rungtynėse vilnietės išvykoje 73:79 nusileido savo varžovėms.

„Kibirkšties“ komanda patyrė 7 nesėkmę per 23 rungtynes ir su 39 taškais rikiuojasi 3 turnyro lentelės vietoje.

„Kibirkšties“ komanda nesėkmingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmųjų dešimties minučių atsiliko dviženkliu skirtumu (12:22). Antrame ketvirtyje po šalto dušo pabudusios vilnietės pradėjo rungtyniauti agresyviau ir ketvirtį laimėjo 2 taškų skirtumu (32:40).

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino ir nei vienai komandai nepavyko diktuoti savo tempo, tačiau švieslentė rodė, kad „Kibirkšties“ komanda turi 8 taškų deficitą (50:58). Paskutines jėgas sukaupusios vilnietės ketvirto kėlinio pabaigoje buvo sumažinusios atsilikimą iki 4 taškų (69:73), tačiau perlaužti rungtynių eigos nepavyko.

„Kibirkšties“ komanda šiame mače nors suklydo 10 kartų mažiau nei varžovės (13/23), tačiau daug prasčiau metė dvitaškius metimus (24/63, 38% / 20/42, 48%)

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Justina Kraujūnaitė. Įžaidėja per 29 minutes pelnė 19 taškų (5/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Eglė Šniokaitė surinko 15 taškų (2/12 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4 per.), Shenita Landry – 14 (6/11 dvitaškiai, 9 atk. kam., 5 per.), Daugilė Šarauskaitė – 12 (6 atk. kam., 3 blk.), Laura Juškaitė – 5, Vitalija Kaminskytė, Vita Gorobets, Dalia Donskichytė ir Agnė Bobinaitė po 2, o Laurita Jūrčiūtė, Gabija Meškonytė ir Ieva Savickaitė taškų nepelnė.

„Sūduvos“ komandoje Iveta Šalkauskė pelnė 22 taškus, Sandra Baliutavičiūtė pridėjo 19, Neringa Skadaitė – 16, o Laura Svarytė pelnė 10 taškų ir atkovojo 15 kamuolių.

Paskutines reguliariojo sezono rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais šeštadienį, kai namuose priims Klaipėdos „Fortūnos“ komandą.