Toliau tęsiasi Lietuvos studenčių krepšinio lygos sezonas. Paskutines atkeltas reguliariojo čempionato rungtynes žaidė Mykolo Romerio universiteto (MRU) ir Klaipėdos universiteto (KU) ekipos. Pergalę rezultatu 77:47 (20:12, 19:13, 19:13, 19:9) šventė MRU merginos.

MRU komandai šiame mače padėjo ir keturios Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandoje sezoną baigusios krepšininkės.

Gynėja Eglė Šniokaitė per 35 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Vidurio puolėja Ieva Šimkutė per 34 minutes pelnė 13 taškų (6/10 dvitaškiai, 1/2 baudos) ir atkovojo 5 kamuolius.

Vidurio puolėja Daugilė Šarauskaitė per 24 minutes surinko 4 taškus (2/5 dvitaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Puolėja Indrė Dudėnaitė per 16 minučių į krepšį nemetė, tačiau atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Šios komandos susitiks ir pusfinalyje, kadangi MRU reguliariajame čempionate liko antra (7 pergalės, 3 pralaimėjimai), o KU – trečia (7 pergalės, 3 pralaimėjimai, tačiau KU žengia laipteliu žemiau dėl prastesnio tarpusavio rungtynių santykio).

Pusfinalio susitikimas tarp MRU ir KU vyks Vilniuje, MRU sporto salėje, balandžio 24 dieną (penktadienį) 15.30 val.

Finale šių komandų jau laukia Lietuvos sporto universiteto (LSU) ekipa, kuri pusfinalyje 98:78 sutriuškino Vytauto Didžiojo universiteto komandą.

Informacija: lskl.lt ir bckibirkstis.lt