DID-18783Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL) šį sezoną pirmą kartą istorijoje rinko geriausią jauną (iki 20 metų) krepšininkę. LMKL klubai vienbalsiai nusprendė, kad verčiausia šio titulo yra 17 metų 186 cm ūgio Laura Juškaitė, kuri sezoną pradėjo Vilniaus „Jaunuosiuose talentuose“, bet vėliau persikėlė į sostinės „Kibirkšties-VIČI“ gretas.

„Labai smagu, kad buvau pastebėta ir įvertinta. Tikrai apie tokius titulus negalvojau ir jų nesitikėjau. Džiaugiuosi, kad treneriai mane taip įvertino“, – nustebimo neslėpė L.Juškaitė.

L.Juškaitė šį sezoną aikštelėje praleisdavo po 30 minučių, įmesdavo po 18 taškų (49 proc. dvitaškių, 43 proc. tritaškių), sugriebdavo 9,4 kamuolio, atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus ir rinkdavo 22,7 naudingumo balo. Dukart L.Juškaitė tapo naudingiausia LMKL savaitės žaidėja.

„Šis sezonas, lyginant su ankstesniais, tikrai yra geriausias. Labai džiaugiuosi, kad sulaukiau pakvietimo į Lietuvos moterų krepšinio rinktinę vasarą padirbėti. Tobulėti, žinoma, yra kur, juk sakoma – tobulumui ribų nėra. Tikiuosi, kad kitas sezonas bus dar geresnis, nes per vasarą patobulėsiu rinktinėse“, – LMKL sakė krepšininkė.

Kur kitą sezoną pasuks L.Juškaitės keliai? „Dabar mano mintyse tik rinktinė, tiek aštuoniolikmečių, tiek ir moterų rinktinės stovyklos. Apie klubinį sezoną dabar tikrai negalvoju.“

L.Juškaitė geriausios jaunos krepšininkės apdovanojimą atsiims balandžio 20 dieną Vilniuje vyksiančioje LMKL sezono uždarymo šventėje. Iškilmingoje ceremonijoje komandoms bus įteikti medaliai, o žaidėjos atsiims individualius prizus.

Informacija: LMKL.lt