Su gera energija startavusios „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės iš Šiaulių grįžta be pergalės. J. Štreimikytės-Virbickienės ir T. Butkevičiaus auklėtinės 91:56 (14:19; 13:20; 15:29; 14:23) nusileido aikštelės šeimininkėms.

Rungtynių startas sėkmingiau susiklostė vilietėms. Realizuoti geri metimai, keletas sėkmingų epizodų gynyboje leido įgyti 4 taškų pranašumą. Tačiau šeimininkės ilgai iniciatyvos savo rankose varžovėms turėti neleido. Kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidusios „Šiaulių“ krepšininkės persvėrė rungtynių rezultatą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 14:19.

Antrame ketvirtyje „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės atotrūkio padidinti neleido. Po sėkmingos Ugnės Sirtautaitės atakos, kurioje pelnė du taškus su pražanga, vilnietės sumažino atsilikimą iki 5 taškų (19:24). Po kelių sėkmingų atakų gynyboje Aistė Radzevičiūtė smeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki minimalaus – 23:24. Tačiau Šeilos Gudinskaitės atsakas iš trijų taškų zonos privertė J. Štreimikytę-Virbickienę prašyti minutės pertraukėlės. Vis dėlto po pasitarimo ant parketo grįžusioms vilnietėms sėkmingos atkarpos sužaisti nepavyko. Kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidusios šiaulietės susikrovė 12 taškų pranašumą 39:27.

Antroje susitikimo dalyje vilnietėms nepavyko grįžti į rungtynes ir perimti jų kontrolės. Nors trečiąjį ketvirtį Dominyka Gerkytė uždarė tritaškiu metimu, kėlinio rezultatas nedžiugino (15:29). Ketvirtame ketvirtyje mačo likimas nepasikeitė. „Kibirkšties-VKM“ komanda turėjo pripažinti „Šiaulių“ pranašumą 91:56.

„Kibirkštis-VKM“: E. Grigaliūnaitė 12, U. Sirtautaitė ir D. Gerkytė po 10.

„Šiauliai“: D. Dale 18, J. Benitez ir E. Matiukaitė po 13, I. Šerpytytė 12, U. Bukauskaitė 11.