Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda trečią Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ratą pradėjo solidžia pergale. Sostinės krepšininkės miesto derbyje 93:49 (25:8, 19:15, 25:10, 24:16) nepaliko vilčių „Jaunųjų talentų“ komandai ir iškovojo 14-ą pergalę. „Kibirkšties-VIČI-IKI“ ekipa išlieka vienvaldėmis turnyro lyderėmis, o jaunesnioji sostinės komanda paskutinė – aštunta.

Rungtynių intriga išnyko jau pirmame kėlinyje. Antro kėlinio metu skirtumas pasiekė 20 taškų ir komandos daugiau dėmesio skyrė savo uždaviniams. Antro kėlinio metu už kamuolio metimą į grindis technine pražanga buvo nubausta Ieva Prėskienytė.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas tik augo, o abiejų ekipų treneriai leido pasireikšti visoms krepšininkėms.

„Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandoje oficialiose rungtynėse šį sezoną debiutavo Eglė Šniokaitė ir Indrė Dudėnaitė. Abi krepšininkės negalėjo rungtyniauti dėl atliktų kelių operacijų. E.Šniokaitė per 16 minučių pelnė 7 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir atkovojo 1 kamuolį. I.Dudėnaitė per 18 minučių įmetė 5 taškus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Prieš rungtynes buvo nerimo, tačiau kai treneris liepė eiti į aikštę visa baimė dingo, – po mačo teigė E.Šniokaitė. – Per rungtynes negalėjau nuslėpti šypsenos, kad vėl rungtyniauju. Buvo labai smagu“.

„Buvo tikrai baisu, juk metus nežaidžiau krepšinio, – po mačo prisipažino I.Dudėnaitė. – Tačiau džiaugiuosi, kad vėl galėjau rungtyniauti, ateityje viskas bus geriau“.

„Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (47/27) ir atliko daugiau nei dvigubai rezultatyvių perdavimų (27/13).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Mantė Kvederavičiūtė. Gynėja per 29 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Kristina Vengrytė surinko 18 taškų, Kristina Alminaitė – 14, Vita Kuktienė – 10 (5 atk. kam.), Rima Valentienė – 7 (6 rez. per.), Greta Šniokaitė – 5 (6 atk. kam, 5 rez. per.), Lina Pikčiutė – 4, I.Prėskienytė – 1 (7 atk. kam).

Dėl traumos „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandoje negalėjo rungtyniauti Vitalija Vaščiūnaitė.

„Jaunųjų talentų“ komandoje Laura Juškaitė surinko 14 taškų, Aurelija Putramentaitė pridėjo 11, o Justina Kraujūnaitė – 10.

„Labai džiaugiuosi, kad mūsų komandoje galėjo pažaisti E.Šniokaitė ir I.Dudėnaitė. Joms tokios rungtynės buvo labai svarbios, – po mačo teigė „Kibirkšties-VIČI-IKI“  vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius. – Tiesa, esu nusivylęs mūsų vidurio puolėjų žaidimu“.