Antradienį Vilniuje įvyko dviejų „Kibirkščių“ rungtynės. Gitauto Kievino vadovaujama pagrindinė „Kibirkšties-MRU“ komanda 67:49 (18:14, 11:11, 20:10, 18:14) nugalėjo dubleres „Kibirkšties-VKM“ krepšininkes, kurias treniruoja Jurgita Štreimikytė-Virbickienė.

„Kibirkšties-MRU“ komanda iškovojo 10 pergalę per tiek pat rungtynių ir yra vienintelė nepralaimėjusi komanda Lietuvos čempionate. „Kibirkšties-VKM“ patyrė 9 nesėkme per 9 rungtynes.

Šeimininkių sąlygomis žaidusios „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės neišsigando labiau patyrusių varžovių ir metė joms iššūkį. Po 10 minučių kovos Gitauto Kievino auklėtinės pirmavo tik 4 taškais (18:14). Vaizdas aikštėje pernelyg nepasikeitė ir antrame kėlinyje. Abi Vilniaus komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai, abi pelno po 11 taškų, o skirtumas išliko tas pats – 29:25.

Tačiau jau trečiame kėlinyje „Kibirkšties-MRU“ komanda suaktyvino žaidimą ir susikrovė 14 taškų pranašumą. Paskutiniame kėlinyje žaidimas vėl išsilygino, tačiau pergalę pasiekė labiau patyrusi Vilniaus komanda – 67:49.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Saulė Mikelionytė. Puolėja per 30 minučių pelnė 13 taškų, atkovojo 10 ir perėmė 4 kamuolius.

Justina Kraujūnaitė pelnė 9 taškus (5 rez. per.), Daugilė Šarauskaitė (5 atk. kam., 3 blk.) ir Klaudija Serkevičiūtė po 8, Eglė Zabotkaitė – 7, Kristė Druskytė, Livija Sakevičiūtė (10 atk. kam.) ir Justina Miknaitė po 6, Gabrielė Šulskė – 4 (5 rez. per.).

„Kibirkšties-VKM“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Audronė Zdanevičiūtė, kuri pelnė 20 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Dominyka Gerkytė pelnė 13 taškų, Emilija Grigaliūnaitė – 10, Aistė Radzevičiūtė ir Gerda Raulušaitytė po 3.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komanda žais savaitgalį, kai vyks į Latviją ir dalyvaus Baltijos krepšinio lygos finalo ketverte. „Kibirkšties-VKM“ komanda Lietuvos čempionate šeštadienį susitiks su „Šiaulių“ komanda.