BIG-80124Praėjusį savaitgalį startavo XXI Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezonas. Pirmajame ture sėkmingiausiai rungtyniavo Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ aukštaūgė Laura Svarytė. 21 metų 190 cm ūgio puolėja į Kauno „Hoptrans-Sirenų“ krepšį per 38 minutes įmetė 23 taškus, sugriebė 22 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovių metimus, 3 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė.

L.Svarytė surinko 35 naudingumo balus, taip tapdama pirmosios savaitės naudingiausia krepšininke.

L.Svarytės vedama „Aisčių-LSU-Paradis“ ekipa 62:46 nukovė „Hoptrans-Sirenas“.

Antroje-trečioje vietoje liko Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ puolėja Chastity Reed ir Klaipėdos „Fortūnos“ atstovė Monika Grigalauskytė (28 naud. bal.), 4–5 pozicijas pasidalijo „Utenos“ gynėja Greta Šniokaitė ir Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ vidurio puolėja Daugilė Šarauskaitė, surinkusios po 25 naudingumo balus.

C.Reed per 27 minutes pelnė 18 taškų (8/13 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o D.Šarauskaitė per 23 minutes įmetė 12 taškų, atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 8 metimus bei atliko rezultatyvų perdavimą.