Penktadienio vakarą sostinėje vilnietės sužaidė savo paskutines rungtynes „Huawei Moterų lygoje“ šiais metais. Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ 76:48 (20:9; 26:10; 16:14; 14:15) nugalėjo dublerinę komandą.

Prieš susitikimą „Kibirkšties-MRU“ gynejoms Audronei Zdanevičiūtei ir Justinai Miknaitei buvo įteikti 2020 metų U18 ir U20 geriausių krepšininkių apdovanojimai.

Rungtynėse sėkmingiau startavo pagrindinės komandos žaidėjos, tačiau pirmojo kėlinio viduryje 5 taškus paeiliui pelniusi Dominyka Gerkytė neleido varžovėms nutolti (11:7). Po šių kelių sėkmingų dublerinės komandos epizodų „Kibirkštis-MRU“ įjungė aukštesnę pavarą, praleido vos du taškus ir persvarą padidino iki 11 taškų (20:9).

Antrajame kėlinyje pagrindinės komandos krepšininkės ant parketo žengė su dar didesne energija. Sunkiai sustabdomas „Kibirkšties-MRU“ komandos puolimas per dar 10 minučių leido į varžovių krepšį įmesti 26 taškus ir padidinti atotrūkį iki 27 (46:19).

Antroje rungtynių pusėje dublerinei komandai pavyko pristabdyti „Kibirkštį-MRU“. Nors jaunosios krepšininkės demonstravo žymiai aktyvesnį žaidimą nei pirmoje rungtynių dalyje ir likusius du ketvirčius sužaidė apyligiai, „Kibirkštis-MRU“ šventė 10-ąją pergalę Lietuvos pirmenybėse.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo J. Luna-Castro, ji pelnė 13 taškų. L. Sakevičiūtė pridėjo 12 taškų ir surinko 18 naudingumo balų.

Dublerinėje komandoje galingai rungtyniavo D. Gerkytė, kuri pelnė 19 taškų.