BIG-20388Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“ 2014 metus pradėjo lengva pergale. Lietuvos čempionės sostinės derbyje nesunkiai įveikė „Jaunuosius talentus“ rezultatu 93:40 (17:13, 25:12, 26:6, 25:9) ir pakilo į turnyrinės lentelės viršų, aplenkdamos vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusias Kauno r. „Hoptrans-Sirenas“.

Lygi kova vyko tik pirmajame kėlinuke. Jauniausia lygos komanda pirmavo 3:8, o po taiklaus tolimo Agnės Bobinaitės tritaškio pirmavo 6 taškų persvara. Suaktyvinusios gynybą, „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės iki ketvirčio pabaigos varžovėms leido sėkmingai užbaigti vos vieną ataką. Antrajame kėlinuke „Jaunieji talentai“ ir toliau strigo kur kas labiau patyrusių Lietuvos čempionių gynybos gniaužtuose. Per keturias minutes skirtumas šoktelėjo iki 18 taškų – 33:15 po Rimos Valentienės tolimo metimo.

Padidinti persvarą iki 20 taškų „Kibirkščiai-VIČI“ pavyko trečiojo kėlinuko pradžioje, dvitaškį pataikius Gretai Šniokaitei (50:30). „Jaunųjų talentų“ treneriams paprašius minutės pertraukėlės, atsakomosios minutės pertraukėlės ne už ilgo teko prašyti ir pernelyg atsipalaidavusių aikštelės šeimininkių strategams. Po jos Holie Mershon tritaškiu pradėjo dar vieną „Kibirkšties-VIČI“ spurtą, po kurio komandas skyrė jau 37 taškai – 68:31.

Per paskutines 10 minučių situacija aikštelėje nepasikeitė. „Kibirkštis-VIČI“ dar padidino atotrūkį ir iškovojo nesunkią pergalę.

„Kibirkščiai-VIČI“ G.Šniokaitė ir I. Krastina pelnė po 15 taškų ir atliko po 5 rez. perdavimus. M.Kvederavičiūtė pridėjo 14 taškų.

„Jaunųjų talentų“ gretose išsiskyrė 11 taškų surinkusi Justina Kraujūnaitė. Laurita Jurčiūtė įmetė 9, Laura Juškaitė – 7 taškus.