Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“ namuose po nelengvos kovos 68:58 (24:18, 4:17, 22:9, 18:14) nugalėjo Kauno „LKKA-Aistes“ ir tiesiausiu keliu pateko į pusfinalį – ši ekipa, iškovojusi 18 pergalių, užsitikrino antrąją vietą reguliariajame sezone.Po sėkmingai sužaisto pirmojo kėlinio vilnietės paskubėjo atsipalaiduoti ir neturinčios ko prarasti kaunietės parodė, kad be kovos pergalės atiduoti nesirengia.

Po didžiosios pertraukos „Kibirkšties-Tichės-IKI“ krepšininkės į aikštę grįžo padariusios išvadas ir susigrąžino iniciatyvą, nors „LKKA-Aistės“ garbingai kovojo iki mačo pabaigos. Kauno ekipa jau žaidė be savo lyderės Lauros Svarytės, kurią iki sezono pabaigos paskolino Šiaulių „Rūtai“.

Laimėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidė 18 taškų surinkusi Kristina Vengrytė, po 12 įmetė Greta Šniokitė ir Sakellie Daniels.

Kauno ekipoje pasižymėjo po 14 taškų pelniusios Neringa Skadaitė ir Kornelija Balčiūnaitė. Pastaroji dar atkovojo 15 kamuolių.

Vilniečių pergalė nebepaliko jokių šansų pakilti į antrąją vietą ir Klaipėdos „Lemminkainen“ komandai, kuri šiuo metu dar žaidžia Šiauliuose su „Rūta“. Uostamiesčio ekipa liks trečioj vietoje, o Kauno rajono „Sirenos“ – ketvirtoje.