Fotor0331104455Trys Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės tapo Lietuvos studenčių krepšinio lygos (LSKL) vicečempionėmis. Tai paaiškėjo po pirmadienį įvykusių lemiamų kovų Šiauliuose. Mykolo Romerio universiteto (MRU) komandos aprangą vilkėjusios Eglė Šniokaitė, Ieva Šimkutė ir Lina Pikčiutė pasipuošė sidabro medaliais.

Šiaulių arenoje Lietuvos sporto universiteto (LSU) komanda finale rezultatu 68:67 (16:6, 20:20, 11:19, 21:22) nugalėjo Mykolo Romerio universiteto merginas.

Likus 9 sek. iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus, tačiau vilnietės prarado kamuolį, o LSU komandos žaidėja Vitalija Kaminskytė buvo sustabdyta pražanga. Pasibaigus rungtynių laikui V. Kaminskytė realizavo vieną iš dviejų baudos metimų ir kaunietės šventė pergalę.

LSU ekipos trenerė Rasa Kreivytė neslėpė džiaugsmo ir sakė, kad jausmas yra nepakartojamas: „Kaip galima jaustis laimėjus finalą vieno taško skirtumu?!”.

„Rungtynių pradžią sužaidėme geriau, pataikėme kelis labai svarbius metimus. Žinoma, MRU ekipoje žaidžia daug pajėgių krepšininkių, tačiau manau, kad šiandien laimėjo labiausiai to norėjusi komanda“, – kalbėjo LSU merginų komandos trenerė R. Kreivytė.

MRU komandos treneris Algirdas Budėnas sakė, kad finalas buvo įtemptas: „Finalas buvo vertas vadintis finalu, įtampa buvo iki pat galo, gaila, kad teisėjų švilpukas nulėmė rungtynių baigtį“.

MRU komandoje naudingiausiai žaidė „Kibirkšties-VIČI“ komandos žaidėja Ieva Šimkutė. Puolėja per 32 minutes pelnė 24 taškus (9/10 dvitaškiai, 6/11 baudos), atkovojo 17 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, suklydo 11 kartų ir surinko 26 naudingumo balus.

„Kibirkšties-VIČI“ komandos žaidėja Eglė Šniokaitė per 35 minutes taškų nepelnė (0/7 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), tačiau atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Kibirkšties-VIČI“ komandos žaidėja Lina Pikčiutė šiame mače nežaidė.