_KF_9224Keturios Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandos krepšininkės Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25 metines pažymėjo Lietuvos studenčių krepšinio lygos (LSKL) rungtynėmis. Visos keturios šį kartą vilkėjo Mykolo Romerio universiteto komandos aprangą.  Kauno technologijos universiteto (KTU) ekipa savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 61:88 (14:20, 18:21, 15:19, 14:28) nusileido vicečempionėms Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkėms.

Kaunietės du kėlinius dar priešinosi MRU ekipai, tačiau vėliau jau buvo priverstos susitaikyti su pralaimėjimu.

MRU ekipoje Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ vidurio puolėja Ieva Šimkutė per 31 minutę pelnė 16 taškų (7/17 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir vieną metimą blokavo.

Kita Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ vidurio puolėja Daugilė Šarauskaitė per 23 minutes pelnė 14 taškų (6/7 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir blokavo metimą.

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ gynėja Eglė Šniokaitė per 24 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį.

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ puolėja Indrė Dudėnaitė per 16 minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

MRU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 47:38.