Vilniaus „Kibirkštis“ pergalingai pradėjo pasirodymą naujajame Europos taurės sezone. Gitauto Kievino auklėtinės pirmose F grupės rungtynėse, po atkaklios kovos, 69:64 (10:18, 20:21, 26:10, 15:13) įveikė Ankaros „Botaš“ klubą iš Turkijos.

Dvikova vyko Ankaroje, kur vilnietės du kėlinius niekaip negalėjo atrasti savo žaidimo ritmo.

„Kibirkščiai“ rungtynės prasidėjo gana klampiai. Vilnietėms pirmuosius taškus pelnė Gintarė Petronytė, tačiau didžiąją dalį ketvirčio strigo tiek puolimas, tiek gynyba. Varžovės atakavo krepšį užtikrinčiau, kas leido demonstruoti geresnį procentą ir jau pirmajame kėlinyje susikurti 8 taškų pranašumą (10:18).

Antrasis kėlinys „Kibirkšties“ krepšininkėms klostėsi kur kas sėkmingiau – nors vienu metu G. Kievino auklėtinės aptirpdė deficitą ir sulig taikliu Justinos Miknaitės baudos metimu, komandas skyrė vos 3 taškai (26:29), galiausiai „Botaš“ atstatė prieš tai įgytą persvarą – 39:30.

Iš rūbinės sugrįžusios „Kibirkšties“ krepšininkės trečiąjį kėlinį pradėjo itin galingai – rezultatyvi dviejų taškų ataka, kurią užbaigė Justina Miknaitė, po to – dar du sėkmingi epizodai gynyboje, kurie taip pat virto taškais ir leido sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (36:39). Sužaidus dar kelis sėkmingus epizodus gynyboje, Gintarė Petronytė smeigė tritaškį ir persverė rezultatą 45:43. Ketvirtį G. Kievino auklėtinės užbaigė turėdamos 7 taškų pranašumą – 56:49.

Ketvirtajame kėlinyje „Kibirkštis“ žaidė agresyviai, tačiau iki pat ketvirčio pabaigos vyko apyligi kova. Likus žaisti minutei, Gintarė Petronytė išprovokavo 2 pražangas paeiliui ir realizavo 4 baudos metimus (67:62). Likus žaisti 25 sekundes, po taiklaus Lauros Juškaitės reido, „Kibirkštis“ vis dar turėjo 5 taškų pranašumą ir likusį ketvirčio laiką nepadariusios klaidų gynyboje šventė pergalę rezultatu 69:64.

„Kibirkštyje“ dvigubo dublio ritmu rungtyniavo Gintarė Petronytė, per 35 minutes surinkusi 28 taškus, atkovojusi 10 kamuolių, atlikusi 3 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavusi 35 naudingumo balus.

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 28, Laura Juškaitė 19 (11 atk. kam), Justina Miknaitė 8.

„Botaš“: Victoria Macaulay 20, Destiny Slocum 12, Sevgi Uzun 10.