Lietuvos merginų studenčių krepšinio lygoje trečiąją pergalę iškovojo ir turnyro lentelėje trečioje vietoje rikiuojasi Vilniaus Mykolo Romerio universiteto komanda, kurios garbę gina ir kelios Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos narės. Sostinės derbyje MRU svečiuose 87:64 (19:18, 19:10, 24:19, 25:17) sutriuškino Vilniaus universiteto krepšininkes.

Pirmąjį kėlinį VU su varžovėmis grūmėsi taškas į tašką, o į didžiąją pertrauką iškeliavo jau turėdamos dviženklį taškų deficitą – 28:38. Po didžiosios pertraukos MRU ekipa nesiruošė atsipalaiduoti ir skirtumą padidino dar 13 taškų – 87:64.

Nugalėtojų gretose daugiau nei pusę taškų pelnė dvi „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos žaidėjos. Šarūnė Povilionytė pelnė 30 taškų, o Sigita Galdikaitė įmetė 29.

Vilniaus universiteto komandoje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ žaidėja Greta Šniokaitė pelnė 19 taškų.

Informacija: LSKL ir „bckibirkstis.lt“