_MG_3577Trečią nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) patyrė Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės. Nugalėtojų titulą ginančios vilnietės išvykoje 63:82 (17:21, 10:24, 22:20, 14:17) turėjo pripažinti Utenos „Utena“ komandos pranašumą. Po šešių turų tris pergales ir tris pralaimėjimus turinčios sostinės merginos rikiuojasi 4 turnyro lentelės pozicijoje.

Lygi kova tarp Vilniaus ir Utenos komandų buvo tik pirmas dešimt minučių, po kurių sostinės krepšininkės turėjo 4 taškų deficitą (17:21). Antrame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI“ merginos pradėjo strigti puolime, o varžovių aukštaūgės dominavo baudos aikštelėje (27:45).

Trečio kėlinio pradžioje „Kibirkšties-VIČI“ komanda vis dar sunkiai rado kelius link varžovių krepšio, tačiau ketvirčio viduryje vilnietės pradėjo demonstruoti savo žaidimą, laimėjo kėlinį ir sumažino atsilikimą iki 16 taškų (49:65). Ketvirto kėlinio metu Lietuvos čempionės atsilikimą sumažino iki 12 taškų (53:65), tačiau kelios klaidos gynyboje vėl atitolino Vilniaus komandą. Antroje kėlinio dalyje šeimininkės susikrovė pranašumą ir šventė šeštą pergalę (63:82).

„Kibirkšties-VIČI“ komanda šiame mače prasčiau metė dvitaškius (39%/50%) ir tritaškius (29%/38%) bei pralaimėjo kovą po krepšiais (34/40).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-VIČI“ komandoje žaidė Eglė Šniokaitė. Kapitonė per 29 minutes pelnė 16 taškų (4/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimų ir 2 kartus suklydo.

Justina Kraujūnaitė pelnė 11 taškų (7/10 baudos, 5 atk. kam., 5 rez. per.), Chastity Reed – 10 (5/11 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Vita Gorobets ir Ieva Šimkutė (7 atk. kam., 4 kld.) po 8, Daugilė Šarauskaitė – 6 (8 atk. kam.), Ny Hammonds – 4 (1/5 dvitaškiai, 5 kld.), o Vitalija Kaminskytė ir Vita Žilinskaitė taškų nepelnė.

Šiame mače „Kibirkšties-VIČI“ komandoje nerungtyniavo Akvilė Vitunskaitė.

„Utenos“ komandoje Eglė Šulčiūtė pelnė 19 taškų (7 atk. kam., 6 kld.), Sandra Linkevičienė ir Eglė Šikšniūtė (7 atk. kam.) po 17, o Greta Šniokaitė – 11. Buvusi „Kibirkšties-VIČI“ kapitonė Rima Valentienė įmetė 8 taškus.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ merginos žais jau ketvirtadienį. Pirmose Europos taurės (EuroCup Women) rungtynėse vilnietės namuose, Š.Marčiulionio krepšinio akademijoje, priims Noginsko „Spartak“ klubą iš Rusijos. Rungtynių pradžia 20:00 val.