Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) iškovojo ketvirtąją pergalę. Vilnietės namuose be didesnio vargo ir be pagrindinių žaidėjų 76:51 (21:12, 25:15, 22:10, 8:14) sutriuškino Rygos „TTT-Riga Juniores“ ekipą, tačiau turnyro lentelėje toliau išlieka ketvirtoje vietoje. Paskutinėse rungtynėse šiais metais „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda pirmavo nuo pat rungtynių pradžios.

Dviženklis taškų skirtumas tapo jau pirmojo kėlinio viduryje ir toliau tik didėjo.

Trečiajame kėlinyje skirtumas pasiekė dvidešimt, o vėliau ir trisdešimt taškų. Ketvirto kėlinio pabaigoje latvėms pavyko šiek tiek sumažinti rezultatą. Vilniaus ekipa užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (59/38).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Šarūnė Povilionytė. Puolėja per 29 minutes pelnė 18 taškų (4/10 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/4 baudos), po krepšiais sugriebė 5 kamuolius, tačiau 3 kartus suklydo.

Santa Dreimanė įmetė 16 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 7 atk. kam.), Vita Žilinskaitė – 12 (5/7 dvitaškiai, 2/5 baudos, 10 atk. kam.), Ieva Prėskienytė – 11 (5/9 dvitaškiai, 1/3 baudos, 11 atk. kam., 3 per., 4 kld.), Dalia Belickaitė – 9 (4/6 dvitaškiai, 7 atk. kam., 4 per.), Greta Šniokaitė – 5 (1/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/4 baudos, 7 atk. kam., 4 rez. per.), Justina Kraujūnaitė – 3 (1/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/2 baudos, 4 atk. kam., 3 rez. per., 7 kld.), Eglė Šniokaitė – 2 (4 kld.).

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius leido pailsėti Kristinai Vengrytei, Sakellei Daniels, Gintarei Petronytei ir Sigitai Galdikaitei, o Brigid Bowles išskridusi namo į Australiją.

„TTT-Riga Juniores“ komandoje Linda Sarja pelnė 15 taškų, Kate Aizsila – 10, o Katrina Epnere – 8.

Šias rungtynes stebėjo Lietuvos moterų krepšinio rinktinės treneris Algirdas Paulauskas.

Prieš rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda apsilankė pas Vilniaus miesto merą Artūrą Zuoką. Krepšininkės sostinės vadovą pasveikino su šventėmis ir padovanojo kamuolį su parašais.

Meras A.Zuokas teigė, kad stebi komandos rezultatas, pastebi kaip jie gerėja. Meras kalbėjo, kad matydamas „Kibirkšties-Tichės-IKI“ žaidimą džiaugiasi, kad parėmė idėją atgaivinti moterų krepšinio komandą Vilniuje. Kaip tikino A.Zuokas ši komanda reikalinga Vilniui ir visam moterų krepšiniui. Meras patvirtinto, kad savivaldybė ir toliau prisidės prie komandos išlaikymo. Miesto vadovas palinkėjo sėkmingai pabaigti pirmąjį sezoną ir ateityje sėkmingai garsinti Lietuvos sostinės vardą visoje Europoje.

Susitikimo pabaigoje A.Zuokas pažadėjo apsilankyti „Kibirkšties-Tichės-IKI“ rungtynėse.

Nuotraukų autorystė: Vilniaus miesto savivaldybė