LMKL čempionato reguliarusis čempionatas baigsis po dviejų savaičių, kovo 23 d., tačiau po praėjusios vakaro, kovo 10-osios, kovų paaiškėjo visos šešios komandos, kurios dalyvaus kitame varžybų etape – atkrintamosiose varžybose.Tai Kauno „VIČI-Aistės“, Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“, Kauno rajono „Sirenos“, Klaipėdos „Lemminkainen“ , „Utena“ ir Šiaulių „Rūta“. Čempionatas po savaitės baigsis praėjusio sezono prizininkėms Kauno „LKKA-Aistėms“ ir Marijampolės „Sūduvai“.

Pirmojo etapo nugalėtojomis eilinį kartą tapo „VIČI-Aistės“. „Utena“ užims penktąją vietą, „Rūta“ – šeštąją.

Reguliariajame sezone liko neaišku tik tai, kaip išsirikiuos komandos 2-4vietose. Labiausiai tikėtina, kad antrąją vietą užims ir iškart į pusfinalį pateks „Kibirkštis-Tichė-IKI“. Kad užsitikrintų antrąją vietą,  jai reikia tik vienos pergalės per likusius du mačus su Kauno „VIČI-Aistėmis“ ir „LKKA-Aistėmis“.

Jeigu „Lemminkainen“ ir „Sirenos“ surinks vienodą pergalių skaičių, aukštesnę vietą užims Klaipėdos ekipa, turinti geresnį tarpusavio pergalių santykį. „Lemminkainen“ liko sužaisti su „Utena“ ir „Rūta“, o „Sirenoms“ – su „VIČI-Aistėmis“.

Primename, kad pirmąsias dvi vietas reguliariajame sezone užėmusios komandos iškart pateks į pusfinalį, o 3-6 vietoje likusios ekipos kausis ketvirtfinalyje.