Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionate praėjusio sezono nugalėtojos Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkės savo aikštėje rezultatu 88:74 (21:15, 17:26, 23:15, 27:18) nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ekipą.

MRU komandos garbę gina ir Vilniaus „Kibirkšties“ komandos krepšininkės.

Rungtynės vyko permainingai: iš pradžių MRU susikrovė dviženklę persvarą – 16:6, tačiau VDU antrajame kėlinyje sugebėjo persverti rezultatą savo naudai – 34:27.

27 rungtynių minutę VDU merginos, visas rungtynes žaidusios be keitimų vos penkiese, dar minimaliu skirtumu buvo priekyje – 51:50, tačiau tada MRU kilo į lemiamą šturmą, greitai susikrovė dviženklę persvarą – 73:63 ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

MRU gretose „Kibirkšties“ klubo puolėja Laura Juškaitė per 25 minutes pelnė 20 taškų (10/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkusi 32 naudingumo balus buvo pagrindinė pergalės kalvė.

„Kibirkšties“ klubo gynėja Eglė Šniokaitė per 31 minutę pelnė 10 taškų (4/8 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Kibirkšties“ klubo puolėja Vitalija Kaminskytė per 31 minutę pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), tačiau atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius.

VDU gretose išsiskyrė Mantė Kvedaravičiūtė, pelniusi 37 taškus (10/17 dvit, 5/13 trit., 2/3 baudos, 10 atk. kam., 5 rez. perd., 33 naud. balai).

MRU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 41:30.

MRU (6 pergalės, 1 pralaimėjimas) LSKL turnyro lentelėje užima trečiąją vietą, VDU (1 pergalė, 7 pralaimėjimai) – penktąją vietą.

Informacija: lskl.lt ir bckibirkstis.lt