Kauno „VIČI-Aisčių“ ekipos dominavimas Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) nutrauktas. Šeštadienį prasidėjusioje finalo serijoje kaunietės nusileido 72:76 (13:12, 18:17, 14:25, 23:14, 4:8) nusileido Vilniaus „Kibirkšties-Tichė-IKI“ ekipai, kuri serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Iki tol „VIČI-Aisčių“ komanda buvo iškovojusi net 74 pergales iš eilės. Paskutinį kartą daugkartinės Lietuvos čempionės pralaimėjo 2010 metų vasario 26 dieną. Tąkart dar Vilniaus TEO besivadinusi komanda 65:71 nusileido „Cesis“ krepšininkėms.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 36 sekundes „Kibirkštis-Tichė-IKI“ pirmavo 67:66 ir turėjo kamuolį savo rankose. Svečioms nepavyko sėkmingai surengti atakos pirmuoju bandymu, tačiau Vilniaus ekipa atkovojo kamuolį ir gavo teisę mesti baudas. Viena iš jų tikslą pasiekė – 68:66.

Visgi Courtney Pilypaitis kitoje aikštės pusėje išprovokavo pražangą ir taikliomis baudomis išplėšė Kauno ekipai pratęsimą – 68:68.

Baigiantis pratęsimui „VIČI-Aistės“ vėl turėjo 2 taškų deficitą, bet kamuolį savo rankose. Tačiau Milda Sauliūtė pametė kamuolį ir vilnietės šventė pergalę.

„Kibirkštis-Tichė-IKI“: Gintarė Petronytė 24 (26 atk. kam., 47 naud. bal.), Greta Šniokaitė 21, Sakellie Daniels 14.

„VIČI-Aistės“: Courtney Pilypaitis 19, Tatjana Liktarovič 16, Vita Kuktienė 11.

LMKL finalo nuotraukas galima peržiūrėti čia…

Informacija: Basketnews.lt