BIG-81454Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mače pasiekė titulą ginanti Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (2/2) ekipa, kuri namuose 63:43 (19:16, 13:9, 14:13, 17:5) nepaliko vilčių Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (1/3) krepšininkėms.Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, o jam pasibaigus šeimininkės pirmavo 19:16.  Antrajame ketvirtyje vilnietėms tik nežymiai pavyko padidinti pranašumą – 32:25 pasibaigus pusei mačo.

Po pertraukos „Kibirkšties-VIČI“ ekipa susikrovė dviženklę persvarą, bet „Hoptrans-Sirenos“ ją greitai sumažino ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 8 taškai – 46:38.

Viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kai viešnios įstrigo LMKL čempionių gynyboje ir per 6 minutes pasižymėjo vos 2 taškais. „Kibirkštis-VIČI“ rinko taškus ir toli, o finalinė mačo sirena paskelbė Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinių pergalę rezultatu 63:43.

„Kibirkštis-VIČI“: Ch.Reed 20 (6 atk. kam.), V.Gorobets 14, E.Šniokaitė 10, N.Hammonds 9 (8 rez. perd.).

„Hoptrans-Sirenos“: G.Jasiunskaitė 11, E.Liutkutė 9, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 9.