Sezoną Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda baigusi Laura Juškaitė iškovojo dar vieną titulą. Septyniolikmetė 186 cm ūgio puolėja tapo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempione. Jaunių merginų (gim. 1997/98 m.) pirmenybių finale puolėjos atstovaujama Vilniaus krepšinio mokyklos komanda 99:66 sutriuškino Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ krepšininkes, o L.Juškaitė buvo naudingiausia finalo žaidėja.

L.Juškaitė per 33 minutes pelnė 23 taškus (6/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus, prarado 2 kamuolius, prasižengė 2 kartus ir surinko 36 naudingumo balus.

Finalo rungtynėse vilnietės varžoves į nokdauną pasiuntė jau pirmame kėlinyje, kai po dešimties minučių kovos pirmavo 31:12. Antrame ketvirtyje žaidimas išsilygino, tačiau sostinės krepšininkės išlaikė turėtą pranašumą. Trečiame ketvirtyje Kauno KM „Aisčiai“ dar padidino savo deficitą ir paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas.

„Finalas tikrai nebuvo sunkus, visą sezoną žaidėme užtikrintai, neturėjome nei vieno pralaimėjimo, buvome stipresnės ir tikėjome savo pergale“, – po finalinių kovų teigė Vilniaus KM trenerė Ina Revinskienė. – Žinoma, nevykome su ta mintimi, jog esame čempionės. Buvome nusiteikusios kovai. Mūsų pergales finalo ketverte lėmė žaidėjų patirtis. Merginos jau rungtyniauja Lietuvos moterų krepšinio lygoje, turi daugiau užgrūdintus charakterius“.

L.Juškaitė šiame MKL sezone vidutiniškai per rungtynes rinko po 17 taškų, 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus bei 29 naudingumo balus.