Lietuvos moterų krepšinio rinktinė pralaimėjimu baigė Europos čempionato atrankos A grupės rungtynes. Lietuvaitės šeštadienį Celjės mieste 75:54 (20:11, 21:15, 19:16, 15:12) turėjo pripažinti Slovėnijos ekipos pranašumą, kuri tęs kovą dėl patekimo į pagrindinį turnyrą.

Aikštelės šeimininkės pirmavo nuo susitikimo pradžios, o pirmo ketvirčio pabaigoje šiek tiek atitrūko (20:11). Slovėnės pratęsė spurtą ir antrajame kėlinyje (28:13). Įpusėjus ketvirčiui lietuvaitės pagerino žaidimą ir po Neringos Skadaitės dvitaškio sumažino atsilikimą iki dešimties taškų (36:26).

Po vangios trečio kėlinio pradžios, taškų badą nutraukė Santa Okockytė, pelniusi keturis taškus iš eilės. Dar penkis pridėjo komandos kapitonė Giedrė Paugaitė ir sumažino atsilikimą iki devynių (45:36). Tačiau tuomet aikštelės šeimininkės surengė spurtą ir grėsmingai nutolo (60:42).

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas. Aikštelės šeimininkės išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę 75:54.

Vilniaus „Kibirkšties“ komandos puolėja Laura Juškaitė per 21 minutę pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, tačiau 3 sykius suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą.

„Kibirkšties“ puolėja Gabija Meškonytė per 9 minutes įmetė 4 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, tačiau suklydo 2 sykius.

„Kibirkšties“ vidurio puolėja Daugilė Šarauskaitė per 2 minutes taškų nepelnė, atkovojo kamuolį, 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Informacija: musukrepsinis.lt ir bckibirkstis.lt