Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės namų aikštelėje po atkaklios kovos 52:73 (22:16; 9:21; 12:16; 9:20) nusileido „Aisčių-LSMU“ ekipai.

Gabrielė Sederevičiūtė taikliu metimu atidarė rungtynes. Pirmąjį kėlinį vilnietės pradėjo užtikrintai spurtuodamos 6:0. Įgytą persvarą pavyko išlaikyti ir pirmąjį kėlinį laimėti 22:16.

Antrajame kėlinyje varžovės stipriai pagerino žaidimą gynyboje – „Kibirkštis-VKM“ per ketvirtį pelnė vos 9 taškus, o po kietos gynybos sekė lengvi taškai į vilniečių krepšį. Į ilgąją pertrauką dublerinė Vilniaus komanda išėjo turėdama 6 taškų deficitą – 31:37.

Trečiajame kėlinyje vyko kieta kova. Sostinės krepšininkės kryptingai vykdė Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės nurodymus ir mažino atsilikimą. Likus žaisti 3 minutes, po taiklaus G. Sederevičiūtės dviejų taškų metimo skirtumas ištirpo iki 3 taškų (41:44). Kėlinio pabaigoje „Kibirkšties-VKM“ komandai nepavyko išlaikyti konsentracijos ir keli nesėkmingi epizodai gynyboje, neatitvertos žaidėjos po kurių sekė taiklūs varžovių šūviai, nubraukė visą kėlinio darbą. Po 30 žaidimo minučių atotrūkis padidėjo iki 10 taškų (43:53).

Lemiamame ketvirtyje panaikinti deficito nepavyko. „Kibirkštis-VKM“ turėjo pripažinti kauniečių pranašumą rezultatu 52:73.

Rezultatyviausiai sostinės ekipoje rungtyniavo Ugnė Sirtautaitė, kuri pelnė 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir 5 kartus suklydo.

„Kibirkštis-VKM“: U. Sirtautaitė 14, S. Aukštikalnytė 11, G. Raulušaitytė (9 atk. kam.) ir A. Pašajevaitė po 10.

„Aistės-LSMU“: M. Petrėnaitė 25, G. Stašelienė 12, G. Paulauskaitė 10.