_KF_9212Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda beveik tris kėlinius lygiai kovėsi su Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) lyderėmis Utenos „Utena“ krepšininkėmis, tačiau pabaigoje pavargo, neapsigynė nuo varžovių tolimų metimų ir turėjo 60:80 (23:16, 12:16, 12:26, 13:22) pripažinti pranašumą. Vilniaus komanda patyrė 14-ą nesėkmę per 27-ias rungtynes, tačiau išliko 5-oje turnyro lentelės pozicijoje.

Mačą geriau pradėjo aikštės šeimininkės, kurios po pirmųjų dešimties minučių pirmavo septyniais taškais (23:16). Antrame ketvirtyje žaidimas išsilygino, tačiau sostinės ekipa ir toliau sėkmingai žaidė gynyboje bei po 20 minučių kovos priekyje buvo trimis taškais (35:32).

Lygiai komandos kovėsi beveik 6 trečio kėlinio minutes, tada „Utenos“ ekipa išlygino rezultatą, teisėjai skyrė abejotiną techninę pražangą ir „Kibirkšties-VIČI“ komanda sutriko. Sostinės krepšininkės trijų minučių atkarpą pralaimėjo 2-13 ir po trijų kėlinių jau atsilikinėjo 11 taškų skirtumu (47:58). Pajutusios varžovių sutrikimą viešnios nemažino apsukų ir didino skirtumą. Ketvirto kėlinio pabaigoje treneriai leido pasireikšti mažiau laiko aikštėje praleidžiančioms krepšininkėms (60:80).

Nors „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės sėkmingiau metė dvitaškius (44%/31%) ir tritaškius (50%/35%), tačiau smarkiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (31/46).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-VIČI“ komandoje žaidė Eglė Šniokaitė. Gynėja per 30 minučių pelnė 18 taškų (5/12 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau net 8 kartus suklydo.

Nyshia Hammonds surinko 14 taškų (6/13 dvitaškiai, 4 rez. per., 5 kld.), Daugilė Šarauskaitė – 8 (2 blk.), Ieva Šimkutė – 6 (7 atk. kam., 3 per.), Vitalija Kaminskytė (3 rez. per.) ir Vita Žilinskaitė po 5, Vita Gorobets – 4, Austėja Širšinaitytė ir Indrė Dudėnaitė taškų nepelnė.

„Utenos“ komandoje Eglė Šulčiūtė surinko 27 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus. 36 naudingumo balus surinko Sandra Linkevičienė, kuri pelnė 17 taškų, tačiau atkovojo ir perėmė po 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 12 pražangų.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ komanda žais kovo 10 dieną, kai Vilniuje kausis su „Jaunųjų talentų“ ekipa.