BIG-22549Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“ pratęsė pergalių seriją LMKL lygoje. Šalies čempionato lyderės išvykoje antroje rungtynių pusėje palaužė Šiaulių „Rūtą-Universitetą“ rezultatu 81:55 (24:15, 12:13, 22:12, 23:15). Vilnietės dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidusias Kauno r. „Hoptrans-Sirenas“ lenkia trejomis pergalėmis.

Be Vitos Kuktienės į Šiaulius atvykusios Lietuvos čempionės be atsako pelnė pirmuosius 11 taškų. Kėlinuko viduryje po Marinos Solopovos tritaškio, sostinės krepšininkės pirmavo 18:5. „Rūta-Universitetas“ atsakė sėkminga atkarpa ir atsilikimą sumažino beveik per pusę. Indrei Mikelėnaitei pataikius iš toli, komandas skyrė 7 taškai – 15:22.

Antrame kėlinuke šalies čempionės 5 minutes nesugebėjo surengti sėkmingos atakos. Tuo pasinaudojusios aikštelės šeimininkės sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 26:28. Nuo didesnių nemalonumų vilnietes išgelbėjo Eglė Šniokaitė, prieš pertrauką pelniusi 8 taškus iš eilės.

Trečiojo kėlinuko viduryje „Kibirkštis-VIČI“ dar kartą spurtavo, susikrovė 20 taškų pranašumą (56:36), išspręsdama rungtynių baigtį. Susikrautą pranašumą per paskutines 10 minučių sostinės komanda dar šiek tiek padidino.

„Rūtai-Universitetui“ I.Mikelėnaitė surinko 13, T.Kašlei ir S.Kuodienė – po 9 taškus.

„Kibirkščiai-VIČI“ E.Šniokaitė pelnė 20, I.Šimkutė – 14 (12 išprovokuotų pražangų), S.Aleksandravičius ir G.Šniokaitė – po 10 taškų.