BIG-08403Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ moterų krepšinio komanda toliau tęsia pasiruošimą naujam sezonui. Lietuvos krepšinio lygos ir Europos taurės kovoms besiruošianti sostinės komanda Prienuose 60:68 (12:16, 6:18, 21:14, 21:20) nusileido Krasnojarsko „Jenisej“ komandai iš Rusijos.

Pirmame mačo kėlinyje žaidimas vyko lygiai ir tik antrame ketvirtyje Rusijos klubas spurtavo 10-0 ir susikrovė šešiolikos taškų pranašumą (18:34). Tačiau „Kibirkšties-VIČI“ komanda, kuriai vadovauja Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir Algirdas Paulauskas, nenuleido rankų ir trečiame kėlinyje perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas.

Vilniaus komanda suaktyvino gynybą ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė tik devyni taškai (39:48). Ketvirto kėlinio viduryje vilnietės sumažino atsilikimą iki penkių taškų (48:53), tačiau perlaužti rungtynių eigos „Kibirkšties-VIČI“ merginoms nepavyko ir pergalę šventė „Jenisej“ komanda – 68:60.

„Kibirkšties-VIČI“ komanda laimėjo kovą po krepšiais (36-35), tačiau prasčiau atakavo nuo trijų taškų linijos (2/9 – 4/8).

Rezultatyviausiai Lietuvos klube žaidė Chastity Reed. Puolėja iš Jungtynių Amerikos valstijų pelnė 17 taškų (7/18 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Eglė Šniokaitė (4/8 dvitaškiai, 4 atk. kam., 3 per.), Ny Hammonds (3/10 dvitaškiai, 6 rez. per., 5 atk. kam., 5 išpr. praž.) ir Daugilė Šarauskaitė (5/9 dvitaškiai, 9 atk. kam., 2 blk.) pelnė po 11 taškų, Vita Gorobets – 4 (4 atk. kam.), Vitalija Kaminskytė, Akvilė Vitunskaitė ir Justina Kraujūnaitė (4 rez. per., 3 atk. kam.) po 2, o Vita Žilinskaitė taškų nepelnė (18 min., 7 atk. kam.).

protokolas

„Jenisej“ komandoje Carissa Crutchfield pelnė 10 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, Aleksandra Tarasova įmetė 9 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, o Irina Romanova pridėjo 8 taškus.

„Kibirkšties-VIČI“ komanda toliau tęsdama pasiruošimą sezonui šią savaitę pradės draugišką tarptautinį krepšinio turnyrą Druskininkuose.