BIG-00060Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo dešimtąją pergalę. Šalies pirmenybių čempionės po įtemptos kovos namuose 74:63 (21:21, 16:16, 15:15, 22:11) įveikė Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ ekipą. Sostinės klubas turnyro lentelėje rikiuojasi antroje pozicijoje (10 pergalių/1 pralaimėjimas).

„Kibirkštis-VIČI“ ir Kauno klubas lygiai kovėsi tris kėlinius ir tik per paskutines dešimt minučių Vilniaus ekipa įgijo pranašumą ir pasiekė dar vieną pergalę.

„Kibirkšties-VIČI“ komandoje, kurioje šįkart nežaidė vidurio puolėja Lina Pikčiutė, rezultatyviausiai rungtyniavo Sofija Aleksandravicius. Lietuvos pilietybę gavusi puolėja per 33 minutes pelnė 17 taškų (6/10 dvitaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 9 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, atliko rezultatyvų perdavimą ir vieną kamuolį perėmė.

Greta Šniokaitė įmetė 12 taškų (2/5 tritaškiai), Ieva Krastina – 10 (1/7 tritaškiai, 6 rez. per.), Rima Valentienė – 8, Vita Kuktienė (5 atk. kam., 3 rez. per.) ir Hollie Mershon (5 atk. kam., 3 rez. per.) po 7, Kristina Alminaitė – 6, Eglė Šniokaitė – 3, Mantė Kvederavičiūtė (4 rez. per.) ir Ieva Šimkutė po 2.

Kauniečių gretose sunkiai sulaikoma buvo Laura Svarytė. Vidurio puolėja pelnė 29 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir surinko 41 naudingumo balą. Neringa Skadaitė įmetė 9 taškus, o Greta Tamašauskaitė ir Jolanta Marmienė po 8.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ komanda žais trečiadienį su Prahos ZVVZ USK ekipa iš Čekijos. Tai bus Eurolygos C grupės mačas.