BIG-92689Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurė turės naujas šeimininkes. Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės, kurios šį trofėjų laimėjo dvejus metus iš eilės, antrose LKF taurės ketvirtfinalio rungtynėse 69:63 (18:20, 17:16, 18:15, 16:12) nugalėjo Kauno rajono „Sirenų“ komandą, tačiau nepateko į pusfinalį, nes pirmas rungtynes Garliavoje pralaimėjo 10 taškų skirtumu.

„Kibirkštis-VIČI“ pirmą kartą klubo istorijoje nežais LKF taurės finale.

Pirmoje rungtynių pusėje nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros. Mačo eiga buvo tarsi sūpuoklės, pirmaudavo tai viena, tai kita komanda. Trečio kėlinio pabaigoje „Kibirkšties-VIČI“ merginos pavyko išsiveržti į priekį ir viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje. Tačiau klaidos puolime neleido Vilniaus ekipai perlaužti rungtynių eigos ir panaikinti per pirmą mačą sukaupto deficito.

Ir vėl „Kibirkšties-VIČI“ komandai koją pakišo tolimi metimai. Sostinės krepšininkės pataikė vos 1 tritaškį iš 5. Vilnietės taip pat daugiau klydo (21/14).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-VIČI“ komandoje žaidė Ny Hammonds. Gynėja per 38 minutes pelnė 18 taškų (6/8 dvitaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 7 kartus suklydo.

Ieva Šimkutė įmetė 16 taškų (7/11 dvitaškiai, 7 atk. kam., 4 kld.), Vita Gorobets – 11 (5 atk. kam.), Eglė Šniokaitė (3 rez. per., 4 kld.), Vitalija Kaminskytė ir Daugilė Šarauskaitė (7 atk. kam.) po 7, Akvilė Vitunskaitė – 3, o Indrė Dudėnaitė taškų nepelnė.

„Sirenų“ komandoje Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė įmetė 19 taškų, Gintarė Jasiunskaitė – 15 (3/7 tritaškiai), o Kornelija Balčiūnaitė – 11 (9 atk. kam.).

„Sirenos“ LKF taurės pusfinalyje žais su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, o „Kibirkšties-VIČI“ komanda kitas rungtynes žais sausio 27 dieną keliaus į Uteną, kur Lietuvos moterų krepšinio lygos rungtynėse kausis su „Utena“ komanda.