10417501_901420083210432_4271138439654943584_nVilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda nesėkmingai pradėjo šių metų Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyrą. Nugalėtojų titulą ginančios Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pirmose ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje 72:82 (15:20, 14:25, 18:19, 25:18) nusileido Kauno rajono „Sirenų“ ekipai ir prieš antrąjį mačą turi 10 taškų deficitą. Atsakomosios rungtynės kitą savaitę vyks Vilniuje, Mykolo Romerio universiteto sporto salėje.

„Kibirkšties-VIČI“ komanda prastai pradėjo šias rungtynes ir nors po pirmų dešimties minučių komandas skyrė tik 5 taškai, tačiau po dviejų kėlinių vilnietės jau atsilikinėjo 16 taškų skirtumu. Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino, o ketvirtame sostinės krepšininkės perėmė iniciatyvą ir sumažino atsilikimą, tačiau pakeisti mačo eigos – nepavyko.

Rezultatyviausiai sostinės ekipoje žaidė Eglė Šniokaitė. Komandos kapitonė per 31 minutę pelnė 25 taškus (6/11 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 7/7 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 6 kartus suklydo.

Vita Gorobets įmetė 13 taškų, Daugilė Šarauskaitė – 8 (7 atk. kam.), Ny Hammonds – 7 (4 rez. per., 3 per.), Ieva Šimkutė – 6, Justina Kraujūnaitė ir Indrė Dudėnaitė (1/7 dvitaškiai) po 5, Vitalija Kaminskytė – 2 (7 atk. kam.,3 per., 4 kld.), Vita Žilinskaitė – 1, o Akvilė Vitunskaitė taškų nepelnė.

„Sirenų“ komandoje Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė įmetė 22 taškus ir išprovokavo 10 pražangų, Akvilė Baronėnaitė įmetė 18 taškų, o Rasa Knyzaitė – 15.

Prieš šį susitikimą „Kibirkšties-VIČI“ komanda Vilniaus Rotušėje vykusiuose Vilniaus miesto geriausių sportininkų apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia 2014 metų Vilniaus miesto moterų komanda. Prizą „Kibirkšties-VIČI“ ekipos valdybos pirmininkui Rosvaldui Gorbačiovui įteikė sostinės meras Artūras Zuokas.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ komanda žais penktadienį, kai taip pat Garliavoje kausis su „Sirenų“ ekipa. Tiesa, tai jau bus Lietuvos moterų krepšinio lygos rungtynės.