BIG-23935Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės moterų Eurolygos reguliarųjį sezoną namuose baigė nesėkme. Lietuvos čempionės 71:86 (24:17, 18:25, 14:26, 15:18) nusileido Prahos ZVVZ USK komandai iš Čekijos ir patyrė aštuntą nesėkmę per vienuolikta rungtynių. Vilniaus ekipa C grupės turnyro lentelėje išliko šeštoje vietoje iš septynių komandų, tačiau likus vienam turui iki grupės etapo pabaigos prarado galimybes žengti toliau.

Mačą geriau pradėjo viešnios iš Čekijos (4:8), tačiau jau netrukus „Kibirkšties-VIČI“ merginos spurtavo 12-0 ir išsiveržė į priekį (16:8). Dar vieną tritaškį pridėjo Marina Solopova, taiklų tolimą šūvį pridėjo Vita Kuktienė ir Lietuvos klubas, iki kėlinio pabaigos likus pusantros minutės, įgijo dviženklę persvarą (24:14). ZVVZ USK komanda buvo priversta prašyti minutes pertraukėlės, o po jos, kėlinį užbaigė tolimu metimu (24:17).

Antrą ketvirtį dvitaškiu pradėjo Vilniaus klubo legionierė Hollie Mershon (26:17), tačiau čekės laimėjo atkarpą 8-0, sumažino atsilikimą iki minimumo (26:25), o aikštės šeimininkių trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio viduryje ZVVZ USK išsiveržė į priekį (28:30), tačiau vilnietės, daugiausiai Hollie Mershon pastangomis, vėl perėmė iniciatyvą (34:32). Po dviejų kėlinių švieslentėje lygybė (42:42).

Trečią kėlinį Čekijos klubo pradėjo pelnydamas aštuonis taškus iš eilės (42:50) ir Vilniaus komandos trenerių štabas buvo privertas imti minutės pertraukėlę. Tačiau vaizdas aikštėje liko panašus. ZVVZ USK ekipa netrukus įgijo dviženklį pranašumą (46:57), o ketvirčio pabaigoje jis padidėjo iki šešiolikos taškų (48:64). Po pusvalandžio kovos komandas skyrė dvylika taškų (56:68).

Sužaidus tris minutes ketvirtame kėlinyje, po Vitos Kuktienės tritaškio metimo, „Kibiršties-VIČI“ komanda sumažino atsilikimą iki vienženklio skirtumo (63:72). Ketvirčio viduryje žaidimas išsilygino (68:75), o mačo pabaigoje perlaužti rungtynių  eigos „Kibirkšties-VIČI“ komandai nepavyko (71:86).

„Kibirkšties-VIČI“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Hollie Mershon. Legionierė iš Jungtinių Amerikos valstijų per 29 minutes pelnė 14 taškų (6/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

Vita Kuktienė įmetė 13 taškų (3/7 tritaškiai, 6 atk. kam., 6 kld.), Marina Solopova – 11 (3/7 tritaškiai, 4 kld.), Greta Šniokaitė – 10 (0/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 10/10 baudos, 6 išpr. praž.), Mantė Kvederavičiūtė, Sofija Aleksandravicius ir Lina Pikčiutė (7 atk. kam., 2 blk.) po 6, Rima Valentienė – 5, o Ieva Krastina taškų nepelnė.

ZVVZ USK komandoje Jelena Dubljevič pelnė 25 taškus, Kia Vaughn surinko 16 ir atkovojo 10 kamuolių.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ komanda žais po savaitės svečiuose su Stambulo „Galatasaray“ ekipa.