BIG-14538Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės po skaudžios nesėkmės moterų Eurolygoje, triuškinamą pergalę pasiekė Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Šalies čempionės namuose 113:42 (25:10, 33:12, 24:15, 31:5) nepaliko vilčių Šiaulių „Rūtos Universiteto“ krepšininkėms. Vilniaus komandai tai buvo dvylikta pergalė pirmenybėse ir „Kibirkšties-VIČI“ ekipa rikiuojasi antroje turnyro lentelės vietoje, šiaulietės – aštuntos.

Visas problemas sostinės klubas išsprendė jau pirmame kėlinyje ir vėliau tik didino pranašumą.

Nugalėtojų gretose įspūdingą dvigubą dublį pasiekė Sofija Aleksandravicius. Puolėja per 37 minutes atakavo be klaidų ir surinko 21 tašką, atkovojo 19 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 46 naudingumo balus.

Mantė Kvederavičiūtė pelnė 29 taškus (9 atk. kam., 6 rez. per., 36 naud. bal.), Hollie Mershon – 21 (6 atk. kam.), Vita Kuktienė – 17 (6 rez. per.), Ieva Šimkutė – 14, Greta Šniokaitė – 8 (8 atk. kam.), Rima Valentienė – 3, o Ieva Krastina taškų nepelnė.

Vilniaus klube registruotos rungtynėms nebuvo Lina Pikčiutė ir Eglė Šniokaitė.

Šiaulių komandoje Tatjana Chacko pelnė 12 taškų.