_MG_6873Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės pratęsė pergalių seriją Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Reguliaraus sezono nugalėtojų vardus užsitikrinusios šalies čempionės namuose 95:58 (32:13, 19:15, 26:5, 18:25) įveikė Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ krepšininkes ir LMKL čempionate iškovojo 17-ą pergalę iš eilės. Vilniaus ekipa Kauno klubą šį sezoną įveikė jau šeštą kartą iš eilės.

„Kibirkšties-VIČI“ merginos sąlygas diktavo nuo mačo pradžios. Vilnietės pirmą kėlinį pradėjo atkarpa 12-0 ir jau pirmame kėlinyje komandas skyrė 20-ies taškų skirtumas. Antroje susitikimo dalyje „Kibirkštis-VIČI“ ir toliau dominavo aikštėje, o skirtumas buvo šoktelėjęs iki 40-ies taškų.

„Kibirkšties-VIČI“ komandoje šiose rungtynėse nežaidė viena ekipos lyderių Vita Kuktienė.

Vilniaus komanda šiame mače baudos metimus metė 100 procentų taiklumu (10/10), o Kauno ekipa pataikė vos 14 procentų baudų (1/7).

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Mantė Kvederavičiūtė. Puolėja per 18 minučių pelnė 24 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 1 kamuolį.

Ieva Krastina įmetė 13 taškų, Greta Šniokaitė – 12, Lina Pikčiutė – 11 (6 atk. kam.), Sofija Aleksandravicius (12 atk. kam.) ir Hollie Mershon (7 rez. per.) po 10, Eglė Šniokaitė – 7, Rima Valentienė ir Ieva Šimkutė po 4, o Marina Solopova taškų nepelnė.

Kauno komandoje Laura Želnytė įmetė 13 taškų, o Neringa Skadaitė įmetė 12 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Savaitgalį „Kibirkšties-VIČI“ komanda išvyks į Estiją ir Švediją, kur sužais dvejas Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) rungtynes.